Naturalium- ta pravá vůně léta

Krásný den, moji milí čtenáři :-) ,

taky máte nějaký oblíbený výrobek, který vám připomíná určité roční období? U mě by to tohle léto byly bezesporu krémy od značky Naturalium. Už dlouho jsem po téhle značce pokukovala. Jakmile jsem ji tedy objevila u nás v „Tetě“ a ještě v akci, bylo rozhodnuto. Ségra si vybrala melounovou řadu, já kokos, tak se pojďme na ty provoněné krémy mrknout :-) !
dsc_0806

V nabídce najdete kromě krému také sprchové gely a tělové spreje. Lákavá mi přišla také sada s meruňkou, ale jak říkám, kokos to nakonec vyhrál. Velikost těchto voňavých krémů činí 370 ml.  Líbí se mi již samotné balení, velikost tak akorát a ta pumpička? Ta je prostě super :-) .Oba krémy opravdu bezesporu krásně voní. Pak už je samozřejmě pouze na preferenci každého jaká vůně bude pro něj ta nej. Krém je lehoučký, snadno se roztírá a bleskurychle se také vstřebá. Tím pádem myslím, že za vyzkoušení rozhodně stojí. Pokud se mezi vámi najde někdo, kdo je stejný „úchyl“ na všechny ty provoněné kosmetické věcičky, garantuji mu, že bude ve svém živlu.

dsc_0808

Znáte značku Naturalium?

Pište, komentuje, ať se mám na co těšit.

Mějte se jen a jen báječně, Vendula

 

6 Comment

 1. Už jsem značku zaznamenala v Tetě dávno, ale mám tolik zásob, že si jen tak něco zatím koupit nemůžu. Určitě bych si taky vybrala kokos, ten miluju :) A jsem blázen do tělových sprejů, tak mám i jasno, jaký kousek musím mít do party k mléku :)

  1. Enne says: Odpovědět

   Tento kokos fakt stojí za to, tak až dojdou zásoby, doporučuji si pro něj skočit :-D!

 2. Super článok :))
  partofnicol.blogspot.sk

  1. Enne says: Odpovědět

   Děkuji :-)

 3. Značku jsem zaznamenala, ale momentálně mám doma tolik krémů, že bych asi už další neměla šanci spotřebovat 😀 Ale kdybych v Tetě narazila na melounovou řadu, nejspíš bych neodolala 😀

  1. Enne says: Odpovědět

   To chápu :-D, ty zásobičky spotřebovat je kolikrát peklo.