Vodopády Reekie Linn a městečko Alyth

Zdravím vás, přátelé,

jelikož vypadá, že vás příspěvky ze Skotska baví, rozhodla jsem se vytvořit další povídání na tohle téma. Vezmu vás tentokrát alespoň pomocí fotografií k vodopádům Reekie Linn a městečka Alyth.

downlister_2016-09-21_22-53-12

Začněme třeba městečkem Alyth. Tohle malebné městečko se nacházelo asi 4 km od naší farmy. Bylo tak nejbližším místem, kde bylo možné nakoupit nějaké potraviny. Takže právě sem jsme se většinou po práci vydávali.

downlister_2016-09-21_22-56-30

Alyth je poměrně maličký, avšak najdete zde pár obchůdku a také třeba kavárnu. Do té jsme také dvakrát zavítali. První návštěva se váže právě také k výletu na vodopády Reekie Linn.

img_7927

Byl to náš první „day off“, který jsme se rozhodli asi po 8 dnech vzít, aby jsme nejen nabrali síly, ale především se někam podívali. Rozhodnout se jít pěšky bylo poněkud odvážné, jelikož ve Skotsku opravdu skoro pořád prší. Cesta tam nám docela vyšla, i když jsme pobíhali mezi ohradami, které byly plné ovcí a báli se tak, zdali jdeme opravdu správně. Správně jsme naštěstí šli a i když nás poté doprovázelo jen to nepěkné počasí, bylo na co koukat i v tom dešti. Můžete posoudit sami :-) .

img_7982downlister_2016-09-21_23-00-08img_7989

Chcete si hlídat každý nový článek?

Sledujte stránku i na facebooku, veškeré aktualizace hážu právě SEM.

Doufám, že se vám dnešní článek líbil.

Na veškeré vaše komentáře se samozřejmě zase moc těším :-)

2 Comment

  1. Klidně mohlo být fotek víc :) Ta příroda mi takhle trochu připomíná tu českou 😀 Já nakonec během prázdnin nikam nejela, ale pořád doufám v prodloužený víkend během semestru 😀

    1. Enne says: Odpovědět

      Příroda tam byla vážně nádherná :-)! A s fotkami se příště polepším :-D.