It’s autumn time

Teplé letní dny jsou již definitivně za námi a o slovo se nám hlásí podzim. Nevím jestli jsem až taková zmrzlina, ale ve většině podzimního oblečení už teď drkotám zuby. Otázkou zůstává, co budu nosit v zimě. Avšak podzim mám ráda. Není podle mě lepšího období na procházky, seriály a knihy. Podzim pro mě znamená poklidnější režim. Čas dát si horkou čokoládu, pozorovat krásně zbarvené stromy jejichž listy pomalu opadávají na zem a zdobí tak většinu cestiček po kterých kráčíme.

img_1368

Nedávno jsem si skočila do trafiky pro nové číslo časopisu Forbes, za pár dní jsem už louskala Svět potravin, který jsem si pro změnu půjčila od přítele a objednala jsem si vážně překrásnou knížku na téma anatomie a fyziologie člověka člověka…jo, říkám si jestli jsem se nezbláznila 😀 .

img_1631

Momentálně však uléhávám po boku Body Book, kterou jsem měla rozečtenou. A už chápu, proč kolem ní bylo tolik poprasku, knížka je to vážně skvělá a s většinou věcí, které jsou v ní zmíněny, plně souhlasím. Určitě vám sem o ní ještě napíšu.

img_1082

Ať je léto, podzim, jaro nebo zima, kávy je vždy třeba. Přiznávám, že je to už asi taková má tradice, sednout si na dobré kafé a dát si k tomu si ještě lepší zákusek, v tomhle směru neumím být úspornější. O Café Momentě jsem vám psala minule, objevila jsem však další skvělou kavárničku, která byla otevřena teprve nedávno. Jmenuje se Punkt a nachází se kousek od zastávky Pionýrská.

img_0794

Tipy mám také do kina. Jelikož byl program za poslední dobu natolik lákavý, zavítala jsem tam hned několikrát. Mé první doporučení je na film Anthropoid, který mohu opravdu vřele doporučit. Dokonce bych to dala snad za povinnost se na tenhle film zajt podívat! Oddychovku můžete zase hledat u filmu Bezva ženská na krku. Mírné drama a napětí zase nabízí Dívka ve vlaku. Právě na poslední filmovou novinku mě upozornila jedna z vás :-) , čímž bych chtěla zase jednou za všechny vaše komentáře poděkovat!

img_1429

A na závěr na ukázku jedna taková typická podzimní „výtahovku“, která představuje to nejběžnější, co momentálně nejraději nosím.

img_1537

Co říkáte na oddychové články tohoto typu ? :-)

Je to přeci jen na této stránce taková premiéra, tak by mě určitě zajímal váš názor.

Mějte se krásně, s pozdravem, Vendula

2 Comment

  1. V kině jsem nebyla už tak aspoň rok a vlastně všechny návštěvy kina za svůj život bych asi spočítala na prstech 😀 Mám totiž nejradši, když se můžu rozvalit k filmu hezky doma a muselo by mě něco hodně zaujmout, aby mě to donutilo do kina zajít 😀 Na Body Book se chystám už aspoň půl roku, dokonce jsem už měla asi tak 2x i namířeno do knihkupectví, ale bohužel jsem si jí ještě nekoupila. No a anatomie a fyziologie, v těch mám pořád dost velké mezery a asi by nebylo od věci se něco přiučit 😀

  2. Taky jsem poslední dobou nějak často navštěvovala kino. Největší trhák pro mě byl Dívka ve vlaku, na kterou se určitě ještě podívám znova.
    Teď se ještě chystám na Zúčtování s Benem Affleckem :)