No skok do SKØGU

Zdravím vás, přátelé.

Víte co tu dlouho nebylo? Nějaký ten tip na fajnovou brněnskou kavárničku. Dnešní tip nebude pro většinu Brňáků určitě žádnou neznámou, avšak kdyby se přeci jen našel někdo, kdo tohle menší povídání o SKØGU ocení, budu jedině ráda.

downlister_2016-12-02_21-11-10

zdroj obrázku

Tak tedy SKØG, přesněji řečeno SKØG Urban Hub se nachází nedaleko náměstí Svobody, na Dominikánském náměstí. Jedná se o útulnou kavárničku, bar a pražírnu kávy v jednom!  Už při vstupu vás zajisté na první pohled zaujme originální a nadčasový interiér podniku. Design celého podniku je čistý a jednoduchý, ozdobený stylovými detaily.

img_5610

V nabídce naleznete vše možné, od káv, dezertů, menších pokrmů až po širokou paletu výběru nejrůznějších limonád. A ty vám tedy povím, stojí za to. Naposledy jsem si dávala jablečnou limču, která byla jak jinak než fantastická. Stejně tak výborná je i jakákoli káva. V „menu“ také naleznete nejrůznější limitky, které také určitě doporučuji okoštovat.

img_6967

Takže podtrženo, sečteno, pokud budete někdy v centru Brna a dostanete chuť na dobrou kávu, limču či desert, SKØG Urban Hub je jednou z variant, kterou vám velmi ráda doporučím.

Máte v záloze také nějaký podnik, který byste mohli doporučit? :-)

Pokud ano, sem s ním!

Mně už nezbývá nic jiného, než se vámi rozloučit a popřát vám krásný zbytek dne,

vaše Vendula.

1 Comment

  1. Paani, tam to vyzerá super!:)

    Saja Frey blog