Tak šťastné a veselé!

Šťastné a veselé přátelé!

Tak jsme se přeci jen dočkali :-) , Vánoce jsou tady. Nedalo mi, abych pár slov nenapsala i sem. Nakonec z toho vznikl takový poměrně oddychový článek s vánoční tématikou.

img_2784

V zimě mi tu největší radost dělá bezesporu vše, co dokáže zahřát, od čajů, horkých čokolád až k dobrým knihám, pohádkám, které zase zahřejí u srdce. Mezi dvě skvělé knížky, které mám již skoro přečtené, můžu zařadit Dokonalého cizince a Podivné děti. Brzy určitě vymyslím zase samostatný článek s podrobnějším popisem. Mezi filmy, které mi utkvěly v hlavě a určitě vám je můžu doporučit, snímek Colonia se skvělou Emmou Watson a seriál Westworld. Jedná se o nedávnou novinku, která mi byla doporučena a pokud máte rádi tak trochu Sci-Fi, bude se vám líbit.img_2138

K Vánocům patří neodmyslitelně pečení. Přiznám se, že letos jsem stihla, vyřádit se pořádně akorát na perníčkách. Zbytek mého času zabralo bohužel učení. Avšak jsem ráda, že se mi letos povedl trhnout poměrně pěkný rekord a půlka zkoušek je za mnou. Dokonce i s moc pěkným výsledkem, avšak to nejhorší mě bohužel čeká hned po Vánocích. Takže nadbytek času na vánoční radování bohužel nebude. To je mimochodem jedna z věcí, která mě na studování mrzí.

img_2639

Klasický adventní čokoládový kalendář jsem letos vyměnila za „čajový“. Možná se ptáte, co je to za blbost, ale Sonnentor vyrábí vždy na Vánoce opravdu perfektní adventní set. Tudíž si myslím, že je to poměrně pěkná alternativa pro všechny, kteří čokoládu nemusí a přesto se nechtějí ochudit o dopočítávání dnů do Vánoce. (Ne, že bych zrovna patřila k těm, co čokoládu nemusí, ba naopak). Tak alespoň máte na příští rok takový zajímavý tip!

img_2555

V dalších příspěvcích mám pro vás připravené takové chuťovky, jako je jednoduchý, ale osvědčený recept na muffiny.

img_2893

A v druhé řadě doporučení na špičku mezi brněnskými kavárnami.

img_2729

Tak snad se těšíte :-) .

A nyní si pojďme užívat trošku toho klidu a pohody, což k Vánocům neodmyslitelně patří.

Mějte se krásně a užívejte si vánoční svátky plnými doušky! Ať se vám vyplní všechna tajná přání a máte se prostě skvěle. Přeji také hodně zdravíčka, spokojenosti a ať do nového roku vykročíte tou správnou nohou. Doufám, že sem budete chodit rádi, také v novém roce!

Vaše V.

3 Comment

  1. Krásne fotky, aj Tebe prajem krásne prežité Vianoce a do nového roku len to najlepšie ♥

  2. Super článok a fotky! Takéto random posty mám najradšej :). Coloniu som videla a bol to super film, už dlhšie ma žiaden tak nezaujal.

  3. Nádherné fotky! Všetko dobré do nového roku:)

    Saja Frey blog