Coffee Bar Mymika

Ahoj všichni.

Jak jsem v jednom z minulý článků slibovala, v záloze mám pro vás schované další doporučení na skvělý podnik, který se nachází téměř v centru Brna. Přesněji řečeno, jedná se o útulnou kavárničku, která si rozhodně zaslouží vaši pozornost.

IMG_2467

Jak jsem již v předchozích článcích zmiňovala, baví mě doporučovat zajímavá místa, která se jiným mohou hodit jako případné doporučení. Sama tyhle typy článků vyhledávám a ráda se nechávám inspirovat. Pokud je třeba se odměnit, neuháním většinou do obchodu za kosmetikou, ani za kouskem oblečení, nýbrž za dobrou kávou. V Mymice jsem byla dvakrát a pokaždé jsem odcházela s úsměvem na rtech.

IMG_2729

O Mymice jsem četla několik velmi pozitivních komentářů, z tohoto důvodu jsem ji zařadila do svého seznamu kavárniček, kam se jednou prostě musím podívat. Avšak návštěvu jsem odložila na dobu neurčito, tím pádem jsem se ani po přesné lokalitě nepídila. O to větší překvapení pro mě bylo, že se coffee bar nachází na Lidické! Na místě, přes které procházím i několikrát týdně. Krásně působící kavárna vás totiž upoutá i z venkovního pohledu.

Untitled 1

Při vstupu mé nadšení rozhodně neopadlo. Útulný, vkusný a minimalistický interiér s výhledem do ulic, jaká krása. Obsluha velmi milá, pozorná a profesionální. Co více si přát? Samozřejmě, že především to dobré kafé :-) . A to bylo přímo výborné!

IMG_2451

Z nabídky jsem si nakonec vybrala klasické cappuccino. Při další návštěvě jsem se kromě cappuccina rozhodla vyzkoušet také limonádu a dortík. V nabídce navíc najdete i různé limitky, což mi je děsně sympatické. Zrovna brusinková limča (která je na fotografii výše) byla z prosincové nabídky. Prosincové menu mimo jiné lákalo například také na limonádu s pomerančem a koriandrem, skořicové jablíčko s mátou nebo na limču s příchutí mirabelek. Zaujala mě také tzv. „opilá“ horká čokoláda s červeným vínem ve dvou verzích a to za a) pro chlapáky a za b) soft verze s vánočním kořením.

Untitled 2

Tím pádem Brňáci (nebo třeba Brnem pouze projíždějící) pokud hledáte místo, kam se „zašít“ a dát si fajnovou kávu nebo limonádu, máte zde další osvědčený tip.

Znáte Coffee Bar Mymika?

2 Comment

  1. honza says: Odpovědět

    Mlada obsluha neumi pocitat vracene penize. Interier se veze na vlne s niz prisli mnozi ostatni pred timto podnikem a nicim neoslni. Jde spise standard neoriginality. Zadni cast u kuchyne rozhodne neni prijemny na sezeni a host se citi „upozaden“. Nabidka je nic-proti-nicemu a cenove spise pro lidi co nemaji hluboko do kapsy. Cekal jsem vic . . .

  2. Kavárna na mě působí mile, útulně… nikdy jsem tu nebyla, ale věřím, že si najde své příznivce :)
    Meet My Lovely World