Jak obstála novinka od Vichy

Krásné úterní odpoledne vám všem.

V soutěžích zrovna dvakrát štěstí nemám. Tím pádem se nemůžete divit mému překvapení, že jsem jednou něco vyhrála. To, že se navíc jednalo o novinkový make-up od značky Vichy (Dermablend), bylo jako taková ta třešnička na dortu. A přeci nebudu Skrblík a alespoň touto formou se s vámi o make-up podělím!DSC_1063

Prvně asi začněme klasickou charakteristikou toho, co výrobek slibuje: Tento 3D korekční vyhlazující make-up s výdrží 16ti hodin je vhodný pro mastnou pleť se sklonem k akné. Má se vyznačovat vysokým stupňem krytí. Časy, kdy mě pleť docela dost trápila, jsou naštěstí pryč. Jasně, čas od času se objeví nějaký ten pupínek nebo kruhy pod očima, ale nic katastrofálního. Tento make-up je opravdu hoodně krycí, bojím se, že nanést jej na celý obličej, cítila bych se jak v masce, tudíž u mě najde využití spíše jako korektor. Preferuji spíše make-upy s lehkou či střední krycí schopnostíDSC_1062

Odstín je však naprosto perfektní (mám 25 Nude), přirozený, nenaoranžovělý, skvěle přilne k pleti a opravdu vydrží. Komu bych tedy tento výrobek doporučila? Určitě těm, které trápí problematičtější pleť a požadují tím pádem vyšší stupeň krytí. Jak jsem již psala výše, make-up má skvělý přirozený odstín a na vrstvení je tím pádem i „uzpůsobený“. Skvěle s ním jdou „zaplácat“ i takové kruhy pod očima a další nedokonalosti.

Celkově mám Vichy více než v oblibě a už pěkně dlouho dobu se chystám na některý z krémů, které tahle značka nabízí.

Nemáte tip na nějaký konkrétnější?

Dejte mi vědět

a

mějte se báječně!

Vendula

 

5 Comment

 1. Já od Vichy ještě nikdy nic nevyzkoušela. I když mě pár kousků zaujalo :)

 2. Tenhle produkt od Vichy jsem doposud neznala.
  Moc hezky jsi to nafotila :)

  http://www.ftcfblog.blogspot.cz

 3. Mám ráda Slow-Age od Vichy -dá se použít na den i na noc, takže se investice zde vyplatí. Dermablend jsem měla jenom vzoreček a jak píšeš, fakt hodně kryje, takže když už bych ho používala, tak jedině na večer, na den mám radši lehčí makeupy nebo BB.
  https://beautybookbyhana.blogspot.cz/

 4. Jé, tak ty taky bydlíš v Líšni, Vendy? Mně už psala jedna kamarádka na FB, když jsem dávala fotky ze Stránské skály, že jsme se měli stavit na kafe 😀 Tak až příště budeme někde poblíž..! Mimochodem, jak to s tebou vypadá ohledně toho bazárku? Jsi mi potom nějak nedala vědět, tak s tebou asi nemám počítat? Doufám, že se aspoň zastavíš mrknout za náma :)

 5. Hm, původně jsem si říkala, že bych ho vyzkoušela, ale nemám ráda „hutné“ make-upy. To raději, aby to akné šlo vidět, než aby to působilo nepřirozeně. :)