Na nejlepší burger jednoznačně do BURGER INN

Zdravím vás přátelé,

dnes mám pro vás tip do té nejlepší burgrárny, ve které jsem kdy byla. Moc milá obsluha je jen dalším bonusem. Pokud si chcete o Burger Inn počíst něco víc, stačí mrknout níž.

IMG_5052

Burger Inn se nachází v Brně na Běhounské, což je kousek od náměstí Svobody. Poprvé jsem Burger Inn navštívila asi před rokem a již po prvním soustu jsem věděla, že jsem zde rozhodně nebyla naposledy! Oceňuji, jak zde mají kluci vše vymazlené do posledního detailu.

Vybrat si můžete hned z několika variant burgerů. Jako je například Chedar Bacon, Parmasan Bacon či Red Leicester. Já při poslední  návštěvě šla do Chedaru Jalapeño. Pod tímto názvem se skrývá kombinace hovězího masa, sýru Chedar, salátu Coleslaw, omáčky BBQ a jalapeño papriček. K burgeru navíc dostanete také hranolky, k těm si můžete navíc vybrat některou ze skvělých omáček. Nejvíce se mi osvědčila asi „Majonéza Burger Inn“  s česnekem a petrželí. Dalším vynikajícím burgerem, který se mi osvědčil, je již zmiňovaný Red Leicester, jehož základ tvoří hovězí maso, sýr Red Leicester, slaninka, Whiskey omáčka, nakládaná červená cibule a okurek. Pokud však nemáte zrovna na burger chuť, vaše chuťové pohárky může uspokojit některý ze salátů.

123456

Nuže, pokud si stejně jako já jednou za čas potrpíte na výborný burger a jste z Brna, věřím, že vás dnešní tip potěší!

PS: Doporučuji si udělat rezervačku předem.

Mějte se fajn,

Vendula

3 Comment

  1. Já takovýhle pravý burger ještě nikdy neměla, nějak jsem se neodhodlala 😀 Moc si nedokážu představit, jak bych to nacpala do pusy a taky mě často odradí cena nebo nějaká slanina a podobně. Ale kamarádka má tip na nějakou pražskou burgrárnu, takže už jsem se rozhodla, že s ní někdy zajdu :)

    1. Enne says: Odpovědět

      Určitě jdi :-)! Právě třeba tento je takové „super velikosti“ :-D, že jde bez problému sníst, aniž bych měla omáčku všude okolo :-D. Však kdyby jsi měla někdy cestu do Brna, dej vědět a zajdem třeba právě na burger.

  2. ten burger vyzerá úžasne 😛 ja som si toto jedlo v poslednej dobe oľúbila 😛