Když přišlo jaro

Už je to nějaký ten pátek, co za nejkrásnější roční období považuji právě jaro. Dříve mě mělo v hrsti spíše léto, ale období kvetoucích stromů, kouzelných magnólii, křiváků, lehkých svetříků a tenisek mě vzalo na svou stranu.

1

Jak se vůbec máte? Co je u vás nového ? Já se až zastyděla, že má psací prodleva se momentálně rovná 14 dnům. Pořád mám ale chuť něco s tím udělat, a tak jsem si usmyslela, že se pokusím přidávat příspěvky v rozmezí 2-3 článků za týden. Celkem odvážné, avšak sama doufám, že to jednoduše zmáknu. Navíc si pořád v koutku duše říkám, zda-li tady ty „bláboly vůbec někdo čte, ale i kdyby článek posloužil jednomu jediného člověku, tak to za to stojí.

IMG_5651

Sama nevím, proč je tomu tak, ale právě na jaře se nechávám zlákat i tou růžovou. Aby jste tomu rozuměli, většinu věcí, které jsou v barvě cukrové vaty zrovna dvakrát neberu. V případě růžového křiváku, po kterém jsem pokukovala snad měsíc, jsem ale nemohla jinak. To stejné k dalšímu pokladu uloveném na Vinted, za ty peníze, nekup to Vendulo! Mimochodem- můj nick je stále stejný (vendelin1). Přidávám většinu věcí opravdu za hubičku, s účelem aby udělala radost někomu jinému, tak se mrkněte :-), třeba něco vyberete.

2

S teplejším počasím jsem si také dovolila vytáhnout brusle. Je to opravdu můj nejoblíbenější druh sportu, protože proč, mám pocit, že to jde samo a vlastně se ani moc nenadřu, haha.

IMG_5401

Náhled nabízím také na novinkové věci od Havlíka. Chystám obrovskou recenzi s doporučením na vše, co jsem si od něj za poslední dobu pořídila. Prozradit mohu zatím jen to, že některé věci jsou skvělé, ale jiné bohužel stály docela za prd.

5

V minulém článku jsem vás lákala na makovo-ovocný dortík bez lepku. Prubl ho už někdo z vás?

IMG_5463

A jinak nedílnou součástí mého téměř každodenního programu je škola. Řeknu vám, je až neskutečné jak to neuvěřitelně letí. Mám pocit, že je to pouze pár měsíců zpět, co jsem se jako vyklepaný skoroprváček chystala na Imatrikulaci.

3

A jelikož je duben měsícem všech Vendelínů (dobře Vendul), tak mým největším přáním bylo nečekaně skočit si na něco dobrého na zub.

IMG_5409

Mějte se báječně a nebojte se psát.

Však víte, budu děsně ráda,

Vendula

4 Comment

 1. Dortík jsem nezkoušela, protože nemám ráda mák, ale vypadá skvěle :) Jaro mám taky hodně ráda, ale to letošní si ve školním zmatku (a zimním počasí) ani neužívám 😀 Brusle taky miluju, akorát mě štve, že nejdřív musím dojet někam, kde se bruslit dá a všude je spousta lidí. Těším se na recenzi na Havlíka, zatím jsem zkoušela jen tu slavnou ranní masku a moc mě nezaujala. Můžu se zeptat, kde prosím teď studuješ? Vím, že jsi byla na bakalářském v Brně, ale pokud se nepletu, četla jsem kdysi něco o ČZU :)

  1. Enne says: Odpovědět

   Zůstala jsem věrná Mendelu :-), takže i nadále Brňákem. Jinak na recenzi se vyřádím, slibuju :-D. A moc děkuji za milý komentář!

 2. Já jsem dostala na Vánoce od Havlíka obě jejich ranní masky, teď používám tu se zeleným obalem a jako je dost na prd… Nevidím žádné výsledky :( Tak ještě uvidím, co ta druhá, každopádně se budu těšit na tvoji recenzi, abych věděla, co kdyžtak zkusit příště. Ale nevím nevím, za ty peníze, nějak se mi to znelíbilo ta značka :( A s tím, jak ta škola letí, máš pravdu! Já si teď říkám, bože, to je ještě času, než budu Ing., ovšem léto tu je za chvilku, pak 3 měsíce stáž ve Francii, prosinec bude šílenej a pak už se zas budu mořit s diplomkou. No, nedá se nic dělat, studentská léta pomalu budou končit 😀

 3. Ten dortík vypadá úžasněě!!! <3 😀 Ten křivák a ta kabelka! Nádhera! <3 To já jsem zase člověk, který miluje růžovou! 😀 <3 Takže jaro je pro mě jako dělané! 😀 Akorát teď teda počasí nic moc! :/ Snad se to brzy zlepší a já budu moc vytáhnout konečně jedny z mých nových růžových balerínek! <3
  Super článek a fotky! <3 :)
  —————————————————————————————
  Také mám blog a byla bych nejšťastnější člověk na celém světě, kdyby ses podívala! <3 Uděláš mi tím největší radost na světě! <3 Tvůj blog je úžasný určitě se sem budu vracet! :* Jsi moc milá a sympatická a hned se přidám mezi tvé pravidelné čtenáře a začnu sledovat všechny tvé sociální sítě! 😀 <3
  Přeju ti mnoho štěstí, lásky a úspěchů! <3
  S láskou
  ♥JORIES♥

  http://basic-whitegirl.blogspot.cz/