Lifestylové okénko

Krásné odpoledne!

Od doby, co jsem psala něco v podobném duchu, uteklo zase hromadu dnů, týdnů, dokonce i nějaký ten měsíc. I tento článek mám rozepsaný poměrně dlouhou dobu. Co vám budu povídat, zasednout v pěkném počasí k počítači je pro mě docela sci-fi. Tak vás tady po měsíční pauze zase vítám.

Léto jsem započala poměrně vesele, na začátku června jsem úspěšně zakončila zkouškové, i když Vám povím, že jsem si trošku naivně malovala, že navazující bude větší lážo plážo, tak nakonec to byla docela makačka. Tak či onak mě ale čím dál víc mrzí, že mě čeká již poslední rok studia. Ty 4 roky na VŠ až moc rychle utekly. Úspěšně zvládnuté zkoušky jsem zpečetila Aperolem a vynikajícím Burgerem (viz minulý příspěvek).

IMG_6643

A jakožto člověk, který má neustále tendenci něco dělat, jsem si ke své stálé brigádě přihodila ještě jednu a do toho započala praxi. Pořád si ale stojím za tvrzením, že je to mnohem lepší, než si nudou kousat palce u nohou. Velké množství volna mě vždy děsilo a děsí (ať žije workoholismus).

1

V záloze mám také něco z toho cestovatelského soudku. Berete?

IMG_7528

I když mě sushi nikdy nelákalo, přeci jen mě jednoho hezkého dne zlákalo. Doporučit mohu Akomi (Brno- Olympie), cena ku množství asi nejlepší, co jsem kde viděla.

4

Snídaně šampiónů- vejce jsou vždy jasnou volbou.

IMG_6469

Domácí posilka :-).

IMG_7111

Začátkem dubna se nám společně se ségrou konečně povedlo zrealizovat jedno parádní focení. Fotky se povedly opravdu po všech směrech, tudíž kdyby chtěl někdo kontakt na skvělou fotografku, nebojte se napsat (Brno-okolí).

IMG_6252

Jak si užíváte prázdniny?

Piště, přehánějte!

Vaše Vendula

6 Comment

  1. Gratuluji k dokončení VŠ, to mě teď teprv čeká nástup :) Ukousávat si palce nudou mě taky nebavčo, ale ráda využívám prázdniny i ke klasickému odpočinku. Jinak pořád výletím a tak, hlavně načerpávám energii na školní rok :)

  2. Týjo to sushi vypadá dobře, asi tam zajdeme. Moc díky za tip! :)

  3. Gratuluji ke zvládnutí školy, já už to mám také nějaký ten rok za sebou a už jsem v pracovním procesu. jen škoda, že už si nemohu užít prázdniny a musím se spokojit s krátkou dovolenou. O to víc se na ni ale těším :-) jinak na sushi jsme v Olympii už také byli a spokojenost. Když člověk ví kam, dá se dobře najíst :-)

  4. Takisto mám toto leto 2 brigády a aj keď takmer nič kvôli tomu cez týždeň nestíham, radšej si zarobím peniaze, ako sa nudiť doma. Na sushi som ešte nebola, nemám veľmi rada ryby, tak sa trochu bojím, ako mi to bude chutiť. Poriadne si ešte uži zbytok prázdnin!:)

    Saja Frey Blog

    Veľká letná giveaway

  5. Krásné fotky :) Aperolek 😉 a gratuluji ke zvládnutým zkouškám

  6. Tak to gratuluji ke zvládnutí zkouškového. Super oddechový článek. Máš opravdu hezké fotky a ta poslední se ségrou je opravdu vydařená :)