Podzim v Primarku

Kdo by si dal menší pokoukáníčko na to, co můžete nyní sehnat Primarku? Sice se jedná o článek spíše mého náctiletého já, ale koho by oblečení jednou za čas nezajímalo, viďte.

Navíc štíteček „fashion“ zde už pěknou dobu zeje prázdnotou, a tak jsem se rozhodla odbočit pro jednou od stravování a překvapit vás něčím novým. Sama mám tento typ článků moc ráda, a tak věřím, že tohle dnešní „odbočení“ bude bavit i vás.

Co pěkného tedy můžete na podzim ukořistit v Primarku?

Podzimní parka, až doposud jsem žádnou neměla, i když zatím jsem si ji moc neužila, díky „příznivému“ podzimnímu počasí chodím zatím téměř v zimní bundě, a tak se těším, až přijdou poněkud teplejší dny.

1

U zelené ještě zůstanu, stejně jako u doplňků, na které rozhodně nezapomeňte, pokud se do Primarku vydáte. Výběr je vskutku bohatý.

2

3

Trička jsou také klasikou, kterou si z tohoto místa musíte jednoduše přivézt i do zásoby. Další obrovskou radostí mi jsou nové rifle, ty však pochází z vídeňské Bershky.

4

5

Aby se lépe učilo– za pár dní startuje nový semestr a na ten je třeba se řádně vybavit! Nebo ne?

6

Aby se lépe cvičilo-  už jen díky takové výbavičce budu muset vážně začít poctivě cvičit.

8

Na závěr něco pro všechny parádníky.

9

Co říkáte na tento typ článků?

Líbí se vám?

Přeji příjemný zbytek neděle.

2 Comment

  1. Takový set náušnic jsem v Primarku loni koupila, ráda tam nakupuji, ale jen třeba jednou do roka 😀 hlavně v Drážďanech je vždycky nával lidí a to hlavně z Česka, člověk se tam pak špatně orientuje v tom davu 😀

    LADY LENNA

  2. Nádherné kúsky!! Neviem, na čo sa pozerať skôr :) Notesy zbožňujem a ten mramorový je dokonalý, rovnako ako ten lak na nechty! Náušnice sú taktiež krásne a oblečenie na cvičenie je super :) V Primarku majú naozaj rozkošné vecičky