Kafec Brněnský

Krásný večer, přátelé.

Mám pro vás další tip na skvělou kavárničku v samotném srdci Brna. Již na první pohled vás zaujme malebný interiér s velmi příjemným a ochotným personálem. V tomto podniku jsem stihla okoštovat pouze a jedině kávu a už ta samotná mě přesvědčila natolik, že jsem se dala do psaní.

IMG_9428

Káva mi byla přichystána z čerstvě umletých zrn. Přednost jsem dala jemnější variantě zrn (Columbia). Již po prvním doušku jsem měla doslova „nebe v hubě“. Kávu si samozřejmě také můžete vzít jednoduše s sebou. Takže pokud někam pospícháte, coffee to go je zde taktéž samozřejmostí. Velkou chválu jsem zaslechla i na místní wafle a bezchybné snídaňové lívance, což je pro mě další záminka tento skvěle působící podnik navštívit.

188

Tím pádem pokud se budete pohybovat někdy v ulici Orlí (pár kroků od hlavního nádraží v Brně), určitě sem skočte hodit očko.

Untitled 2

Hezký zbytek dne,

vaše

Vendula

6 Comment

  1. Kavárna vypadá opravdu prekrasně :)

    LITTLETHINGSFOREM

  2. Moc pěkné prostředí. My poslední dobou když jedeme do Brna do kina, tak si předtím skočíme na véču, pokaždé jinam. Nejsme zrovna kafaři, takže objevujeme spíše restaurace :-)

  3. Děkujeme! Budeme se těšit příště <3

  4. Krása :) Podobnú poznám aj ja, personál vie urobiť veľký dojem

  5. Kavárna vypadá krásné, přesně takové koncepty miluji. V Brně jsem zatím nebyla, ale píšu na seznam a až tam pojedu tak doufam, ze ji hned najdu abych tam zasla a ochutnala :)

  6. Nikdy jsem v Kafecu nebyla, a to je to takový pojem pro Brno! Nevím, nějak mě nelákal ten jejich předchozí interiér, přišlo mi to nudné. Takže jsem jenom ráda, že se přestěhovali, teď to konečně vypadá na pořádnou kavárnu, kterou ráda prozkoumám, hned jak se do Brnečka vrátím :)