Stezka v oblacích

Zdravím vás čtenáři :-).

Myslím, že dnešní poměrně povedené počasí si přímo žádá o tip na výlet. V rukávu jich mám schovaných ještě několik, avšak pro dnešek to vyhrála tzv. Stezka v oblacích.

st

Věřím, že mnozí z vás o ní zajisté slyšeli a mnozí ji také určitě navštívili. Třeba se však mezi vámi najdou tací, pro které bude novinkou.

st3st1st2IMG_8772

Stezka v oblacích se nachází Dolní Moravě. Jedná se o vyhlídkovou konstrukci zhotovenou ze dřeva a oceli. Tahle stavba byla postavena ve výšce 1116 m.n.m. K samotné Stezce se můžete dostat buď „pěškobusem“ , či lanovkou. Součástí stavby je také tobogán, který můžete využít při zpáteční cestě dolů . Avšak ten doporučuji spíše pro otrlejší povahy.

st5

Ze samotného vrcholu této stavby vás čeká opravdu překrásný výhled. Dohlédnout můžete až na samotný masiv Kralického Sněžníku. Posuďte sami, že tento výhled opravdu stojí za to! V areálu se navíc nachází několik menších bufíku s občerstvením, takže hlady určitě neumřete. Ocenit musím také to, že téměř v celém rozsahu Stezky se nachází několik poučných tabulí s různými zajímavostmi.

Hezký zbytek dne :-)

1 Comment

  1. Tam bych se určitě chtěla podívat, ten výhled je super :)