Podzimní knižní tipy

Ahoj všichni. Typické sychravé počasí si žádá jediné- pořádnou dávku knih! Kdo by nemiloval vůni nové knihy v kombinaci s horkou čokoládou, nohama zabalenýma v huňatých ponožkách a onu typickou předvánoční pohodičku? Jestli zbožňujete knížky stejně jako já, tak věřím, že se vám dnešní knižní tipovačka bude líbit.

IMG_2138

  1. Siročinek slečny Peregrinové pro podivné děti (Ransom Riggs)– Pokud vás baví záhadné scénky z dětského prostředí, tahle knížka se vám bude líbit. Stejně tak můžu doporučit stejnojmenný film.
  2. Dokonalý cizinec (Renee Knight)- Za mě druhá Dívka ve vlaku, aneb knížka, která mi nedala spát a musela jsem ji přečíst jedním hltem.

IMG_7126

            3. Harry Potter a prokleté dítě (J.K. Rowling)- Kdo by se obával, že další díl Harryho Pottera bude jen zbytečným natahováním již ukončeného příběhu, nemusí se bát. Tahle knížka patří k další, kterou jsem přelouskala přes noc.

Untitled 2

            4. Manželé od vedle (Shari Lapena)- Další super „psychárna“. Mladým manželům se ztratí dítě a podezřelí jsou v podstatě všichni. Napětí a adrenalin kouká z každé stránky :-) .

Znáte některou ze zmíněných knížek?

Mějte se fajn,

Vendula

1 Comment

  1. Lenka says: Odpovědět

    Manžele od vedle.. knížka kterou jsem přečetla jedním nádechem, nemohla jsem se od nich odtrhnout👍..
    Na Dokonalého cizince se chystám též :)..
    Pokud se ti líbila Dívka ve vlaku doporučuji knížku od stejne autorky „Do vody“.. též knížka, kterou jsem přečetla během chvilky, protože mi nedala spát :)..