Kosmetika, která pomáhá

Zdravím vás přátelé,

téměř po 3 měsících se vracím zpátky s novým článkem. Doufám, že mé přispívání bude opět častější :-) . Dnes bych vám ráda představila jednu kosmetickou značku, jejíž koupí dokonce vykonáte dobrý skutek. Já osobně testovala řadu Pantene Repair, která je určená pro poškozené a namáhané vlasy.

1A

Musím uznat, že mi tahle řada sedla jako ulitá, neboť zejména v letním období jsou mé vlasy často poškozené a suché. Pochválit musím jak šampón, tak kondicionér i masku. Po aplikaci jsem se dočkala perfektně hydratovaných vlasů bez jakéhokoli zatížení, kterého jsem se obávala nejvíce. Vlasy navíc po umytí působily zdravějším dojmem. Velmi příjemná vůně všech produktů je určitě dalším benefitem.

2A

To nejlepší si však nechávám až na samotný závěr. Pokud si v období od 26.4 do 30.6 zakoupíte v hypermarketech Globus jakýkoli výrobek od značky Pantene, přispějete částkou 10 Kč na výrobu paruk z pravých vlasů pro onkologicky nemocné pacienty. Tahle myšlenka mi přijde opravdu moc pěkná. Tudíž pokud máte ve vašem okolí hypermarket Globus, neváhejte a zaběhněte si třeba pro zmíněnou řadu Repair :-) .

Doufám, že se Vám dnešní příspěvek líbil.

Těším se u dalšího.

Vaše Vendula