Orlando trip

S téměř měsíční prodlevou přicházím s něčím novým za oceánem :-) . Prvním naším „day offkovým“ výletem bylo  nedaleké město Orlando. Orlando je hlavním městem okresu Orange County ve státě Florida. Je zároveň šestým největším městem na Floridě.

1

V plánu jsme měli především prohlídku města, místních parčíků a také navštívit Kennedy Space Center. Na tento výlet jsme měli 2 dny, tudíž času nebylo nazbyt. Náš trip jsme započali právě v Kennedy Space Center, kde člověk strávil jedním dechem pomalu půl dne. Cestou jsme neopomenuli omrknout také jeden z outletů a další den nás čekala samotná prohlídka města. Ubytování jsme měli zprostředkované přes Airbnb, které mohu jedině doporučit.

234567

Rozdíl mezi evropským a americkým městem je poměrně jednoznačný- nikde žádné náměstí a nekonečně se lemující ulice. Orlando má hned několik opravdu krásných parků, což můžete posoudit i sami z fotografií níže. Pří „bloudění“ v ulicích se nám podařilo narazit na jednu typicky francouzskou restauraci. A tak jsem se mrknutím oka mohla díky exkluzivní cibulačce a kávě ocitnout zase na chvíli v Evropě. Amerického jídla si tu jinak samozřejmě užívám plnými doušky, ale o tom zase jindy.

891110

Doufám, že se Vám dnešní příspěvek líbil.

Každý komentář je vítán :-)

Vendula