Pražský ráj jménem Cafefin

Ahoj všichni.

Dnešní článek bude věnovaný jednomu skvělému podniku, který musím navštívit pokaždé, když mám cestu do našeho hlavního města. Cafefin se nachází na náměstí Jiřího z Poděbrad hned u zastávky metra. Tudíž tento podnik hned s přehledem najdete.

IMG_6531

Samotný interiér na mě působil hned od prvního okamžiku velmi příjemně. Stejně tak obsluha, která je tady maximálně milá. Vlastně díky ní, máme sérii těchto božích fotek. S kamarádkou jsme Cafefin navštívily i při mé nedávné návštěve Prahy. Již dlouhý čas o nás okolí tvrdí, že vypadáme jako dvojčata (nepomohl ani fakt, že si Barča nechala zkrátit vlasy). Tomuto „faktu“ jsme ještě přidaly na pravdivosti tím, že jsme si neúmyslně oblékly téměř identické svetry a objednaly si jak jinak než stejné pink latté.

IMG_6463

Při naší objednávce jídla pak opravdu velmi milá paní z obsluhy konstatovala, že tahle naše „sladěnost“  si nezaslouží nic jiného než fotku. No a tak jsme získaly opravdu moc pěkné fotky, které si snad zaslouží hodit i do rámečku. Tímto bych tuhle skvělou paní/slečnu chtěla pozdravit (kdyby se k ní přeci jen velkou náhodou příspěvek dostal), neboť s někým tak pozitivním a milým jsem se dlouho nesetkala :-) .

IMG_6535

Zpět však k samotnému menu, jenž Cafefin nabízí. Nabídka je opravdu barvitá, pestrá a jednoduše k sežrání. Na své si zde příjdou především milovníci avotoastů, vajíček na všechny možné způsoby a vynikajících pokrmů na sladko. Kávu bych zde ohodnotila rovněž jedničkou s hvězdičkou. Myslím, že se stačí mrknout na instagram této kavárny, který mluví za vše.

IMG_4694

Pokud byste tedy někdy zavítali do Prahy a nevěděli, kde si dát výbornou snídani, oběd či večeři nebo měli jednoduše chuť posedět u dobré kávy, zde je můj dnešní tip. Věřím tomu, že většina místních tuhle skvělou kavárničku zná, avšak pro mě „Nepražáka“ byla skvělým objevem.

S pozdravem,

vaše V.

1 Comment

  1. To jídlo vypadá naprosto úchvatně! Mňam.. Asi se zvednu a konečně si půjdu udělat snídani:D Jinak na to, že nepiju kafe, tak to růžové bych si teda asi i dala:) A moc hezké fotky!:)