Nový zdravý fast food v Brně

Znáte Mr. Sushito?

Pokud ne, dovolte mi jej v rychlosti představit. Mr. Sushito je poměrně nové bistro nacházející na ulici Jánská, tudíž kousíček od náměstí Svobody. Já o tomto bistru měla ponětí jen díky Instagramu, avšak osobně jsem na něj narazila až nedávno. Stalo se to zrovna ve chvíli (jak jinak), kdy mě přepadla typická chuť, dát si něco dobrého na zub. Vygooglila jsem si, že mimo Brno se „pan Sushito“ nachází i v Ostravě.

415CA9FC-7F4D-4C69-910E-B5A97CEE0B2C

Mr. Sushito má představovat zdravý koncept fast-foodu, kdy veškeré pokrmy jsou připravovány z čerstvých a zdravých surovin. Dát si zde můžete například sushi burrito, salad bowl či jiné pokrmy spadající pod koncept zdravé stravování. Mně osobně hned na první pohled zaujalo právě sushi burrito. Pro milovníka sushi tahle obří „tortilla“ představovala něco neuvěřitelně lákavého. Avšak nakonec jsem podlehla krevetám na kokosovém kari. Kamarádka si dala stejnou variantu akorát s kuřecím masem.

91E2B7B2-8108-42F1-96C0-34119E66FC46

Musím říct, že oba pokrmy neměly chybu, neboť přesně tuhle kombinaci chutí, mám nejraději. Čerstvý koriandr, klíčky, křupavé krevety a kokové kari= značka ideál. Stejně lákavě vypadaly i další pokrmy, jako byl například lososový salát či krevety na způsob Teriyaki. Tudíž pokud jste fanoušky této kuchyně nebo byste třeba jen rádi vyzkoušeli něco nového, hurá do Mr. Sushita. Tento příspěvek není nikterak sponzorovaný, takže mé chuťové pohárky mluví opravdu samy za sebe :-) . A bonus na závěr? Během čekání na vaše jídlo si můžete zahrát třeba pexeso. My se tak s Pájou zase jednou vrátily do dětských let a dvě „kola“ pexesa si s radostí střihly.

6E5CDFA2-BE0E-4AA9-B83A-C85D9EAF5A85

Dejte mi vědět, zdali by Vás zajímala i další podobná místa po Brně.

Mějte se krásně,

vaše V.