Ten nejlepší cheesecake na lázeňské kolonádě

Zdravím všechny.

Velikonoce jsou sice již za námi, ale nespočet krásných prosluněných dnů zcela jistě před námi. Pokud byste se chystali na výlet do jedinečného lázeňského města Luhačovice, určitě by vám při této příležitosti přišla vhod dobrá káva a ještě lepší dezert. A právě přesně na tohle téma bude můj dnešní tip.

A39B8D22-978D-466C-9A8E-6CDE649E1FFD

Jizba Luhačovice představuje velmi příjemné prostředí, které si přímo říká o vaši návštěvu. Kavárna se nachází v samotném srdci Luhačovic. Zároveň je také pražírnou a zakoupit zde můžete taktéž tradiční keramiku či víno. Právě tradiční moravská keramika je přímo z rodinné dílny manželů Kaňovských. Jizba se také objevila v Gastromapě Lukáše Hejlíka.

5736DF15-8C40-4D31-881D-B6A39A7735F1

V nabídce naleznete mimo jiné, již zmiňovanou kvalitní kávu, výborný dezert, stejně jako osvěžující limonády. Většina z vás určitě zná ono známé dilema, co si z tak lákavé nabídky nakonec zvolit. Jizba tohle vyřešila za vás. V nabídce si totiž můžete vybrat jedno z „meníček“, které se skládá z kávy, dezertu i limonády. Dezerty se pravidelně obměňují, takže mimo výborný cheesecake zde můžete narazit například na snickers dortík, koláč s tvarohem a hruškami, banana bread, mrkváč, apod.

jv2_7938-001-900x900

zdroj foto: jizba.com

Interiér samotné kavárny působí vskutku útulně a slovácky. Využít můžete i venkovního posezení. Obsluha na mě působila taktéž maximálně mile. Navíc zde pracuje jeden z mých kamarádů, který je častým tvůrcem již zmíněných bezkonkurenčních dezertů. Tudíž, přátelé, pokud někdy zavítáte do Luhačovic, tohle skvělé místo musíte rozhodně navštívit.

1 Comment

  1. To vypadá krásně, mňam, hned bych si dala:)